شما می‌توانید بنا به سلیقه شخصی خود صدای هشدار چت ها و گروه های تلگرام را تغییر دهید. انجام این عمل به سادگی صورت می‌پذیرد. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تغییر صدای هشدار تلگرام (تمام چت ها و گروه ها) بپردازیم. با تلگرام دات نت همراه باشید.

نحوه تغییر صدای هشدار تلگرام (تمام چت ها و گروه ها)

اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در مقاله آموزش تغییر صدای هشدار چت ها در تلگرام به آموزش نحوه شخصی سازی و تغییر صدای هشدار چت های خاص در تلگرام پرداختیم. روش یاد شده فقط برای تغییر صدای هشدار چت های خاص قابل اعمال بود، اما اگر بخواهیم صدای هشدار تمام چت ها و گروه های تلگرام را تغییر دهیم تکلیف چیست؟

در این مقاله قصد داریم که نحوه انجام این عمل و تغییر صدای هشدار تلگرام (چت ها و گروه ها) را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نحوه تغییر صدای هشدار تلگرام برای تمام چت ها و گروه‌ ها

برای تغییر دادن صدای هشدار پنجره های گفتگوی انفرادی و گروهی در تلگرام کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Notifications and Sounds را انتخاب نمایید.
  • در صفحه‌ای که به آن هدایت شده‌اید، دو بخش مختلف با عناوین Message notifications و Group notifications ارائه شده است. بخش اول (Message notifications) مربوط به تنظیمات اعلان برای پیام های شخصی تلگرام است و بخش دوم (Group notifications) مربوط به تنظیمات اعلان برای پیام های گروهی تلگرام می‌شود. گزینه Sound را در هر یک از بخش‌های مورد نظرتان انتخاب کنید.
  • صدای هشدار مورد پسندتان را انتخاب نمایید.
  • گزینه OK را لمس کنید.

به این صورت صدای هشدار تلگرام برای تمام پنجره های گفتگوی انفرادی یا گروهی (با توجه به انتخاب شما) تغییر داده می‌شود.


تلگرام دات نت