تلگرام امروز ۷ ساله می‌شود. در سال ۲۰۱۳، ما به عنوان یک برنامه کوچک با تمرکز بر پیام‌رسانی امن شروع به کار کردیم و از آن زمان تا کنون به پلتفرمی با ۴۰۰ میلیون کاربر تبدیل شده‌ایم. تلگرام حالا یکی از ده برنامه با بیشترین تعداد دانلود است که از آن در سراسر دنیا برای ارتباط با خانواده، همکاری با همکلاسی‌ها و هماهنگی با همکاران استفاده می‌شود.

ما به تنهایی به این هدف نرسیدیم، تلگرام هرگز تبلیغاتی نداشته و کاربران با پیشنهاد افرادی که به آن‌ها اعتماد دارند، به برنامه آمده‌اند. اصول قوی و قابلیت‌های باکیفیت، خودشان گویا هستند و میلیون‌ها نفر از شما آن‌ها را شنیده‌اید. ما نیز صدای شما را شنیده‌ایم و به توسعه قابلیت‌هایی که تلگرام را به چیزی بیش از یک پیام‌رسان ساده تبدیل می‌کند، ادامه می‌دهیم. امروز قابلیتی را اضافه می‌کنیم که شما درخواست کرده بودید: تماس‌های ویدیویی سریع و امن.

 

تماس‌های ویدیویی

سال ۲۰۲۰، نیاز به ارتباط رو در رو را برجسته‌تر کرد، و نسخه آلفای تماس‌های ویدیویی ما اکنون برای اندروید و iOS در دسترس است. شما می‌توانید از صفحه پروفایل مخاطبتان با او تماس ویدیویی بگیرید و در حین تماس، ویدیوی خود را در هر زمان که بخواهید فعال یا غیرفعال کنید. مانند سایر محتواهای ویدیویی در تلگرام، تماس‌های ویدیویی از حالت تصویر در تصویر پشتیبانی می‌کنند، که به شما امکان گشتن در گفتگوها و انجام کارهای دیگر در کنار برقراری ارتباط چشمی را می‌دهد.

 

 

تلگرام دات نت