فضای ابر تلگرام شخصی شما بی‌نهایت بوده و پر از میم‌های باحال است. برای اینکه بتوانید در این فضا همه چیز را راحت پیدا کنید، فیلترهای جستجو را معرفی می‌کنیم. همچنین در به روز رسانی امروز، قابلیت‌های مدیران ناشناس که اجازه می‌دهد مبارزه‌ی شما برای آزادی، امن‌تر شده و نظرات کانال که تضمین می‌کند صدای همه شنیده بشود، اضافه شده‌اند.

فیلترهای جستجو

از این پس می‌توانید نتایج جستجو را با استفاده از برگه‌های جدید، بر اساس نوع، فیلتر کنید: رسانه‌ها، لینک‌ها، فایل‌ها و غیره. برای جستجو در یک بازه زمانی خاص، کافیست برای مثال بنویسید «۱۴ آگوست» یا «دیروز».نوشتن اسم یک شخص، گروه، کانال یا ربات، فیلتری بر اساس منبع اضافه می‌کند.

فیلترهای جستجو می‌توانند با یکدیگر ترکیب شوند، که به شما این امکان را می‌دهد که جستجوی با جزییات داشته باشید، برای مثال بتوانید پیام‌های دارای لینک که در مارس ۲۰۱۶ ارسال شده و حاوی کلمه «قایق» هستند را پیدا کنید.

اختیارات مدیران ناشناس

تلگرام به شکل گسترده‌تری در سازماندهی تظاهرات برای دموکراسی و آزادی استفاده می‌شود. امروز ما ابراز دیگری را برای تظاهرت امن‌تر معرفی می‌کنیم.

در قسمت اختیارات مدیر، گزینه ناشناس ماندن را فعال کنید تا حالت «بتمن» اعمال شود. مدیر ناشناس شده در فهرست اعضای گروه مخفی می‌شود، و پیام‌های او در گفتگو، همانند پست‌های کانال، با نام گروه امضا می‌شود.

نظرات کانال

حالا که صحبت از کانال‌ها شد، ما یک دکمه نظر دادن به پست‌های کانال‌هایی که دارای گروه بحث هستند اضافه کرده‌ایم. نظرات در یک قسمت کوچک و دنج جداگانه قرار می‌گیرند، اما در گروه بحث نیز ظاهر می‌شوند تا همه را در جریان قرار داده و مدیریت مکالمه‌ها را برای مدیران ساده‌تر کنند.