ممبر پاپ آپ تلگرام ؛ جذب ممبر pop up از طریق ارسال تبلیغات پست های کانال شما به اکانت تلگرام کاربران انجام می شود. این کار توسط نسخه های فارسی اپلیکیشن تلگرام صورت می پذیرد. در روش پاپ آپ کاربران با مشاهده پست های آخر کانال شما در صورت علاقه دگمه جوین را زده و وارد کانال می شوند. تمامی کاربران واقعی و فعال هستند و همین مساله ضمانت ماندگاری آن ها را غیر ممکن می سازد.

ممبر پاپ آپ تلگرام

با همه گیر شدن استفاده از تلفن همراه و بالا رفتن سرعت اتصال کاربران به اینترنت و رونق گرفتن فضای مجازی ، استفاده از تلفن همراه به بالاترین سطح خود در میان کاربران فضای مجازی رسیده است. در این میان یکی از بخش هایی که بیشتر زمان استفاده مردم از تلفن همراه رابه خودش اختصاص می دهد ، استفاده از شبکه های اجتماعی است.

محبوبیت پیام رسان تلگرام در بین مردم ایران از کسی پوشیده نیست. این پیام رسان محبوب با امکانات متفاوتی که به کاربران ارائه می دهد توانسته است روز به روز بر محبوبیتش بیافزاید. یکی از مرسوم ترین و پر استفاده ترین این امکانات قابلیت ایجاد کانال است. بسیاری از کسب و کارها به منظور معرفی و فروش محصولات اقدام به ایجاد کانال نموده اند. خیلی از افراد هم برای بیان عواطف ، بیان اعتقادات و … اقدام به راه اندازی کانال تلگرام نموده اند. 

قاعدتا هرکسی تلاش می نماید کانال خود را ارتقا داده و جمعیت فعال آن را بالا  ببرد. یکی از روش های افزایش عضو کانال تلگرام شما ، خرید ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام است. در این روش پست های کانال شما از طریق ارسال پاپ آپ به رویت کاربران تلگرام می رسد و در صورت تمایل به عضویت کانال شما در خواهند آمد. ارسال پاپ آپ از طریق نسخه های فارسی تلگرام صورت می پذیرد و این عمل انقدر تکرار می شود تا تعداد کاربران سفارش داده شده جذب کانال شما شوند.

نکته بسیار مهم: جذب ممبر به صورت پاپ آپ از حساسیت بالایی برخوردار است. مدیریت مناسب و پست های جذاب در ماندگاری اعضا بسیار تاثیرگذار است. ممبرهای جذب پاپ آپ کاملا فعال و مختارند و در صورتی که کانال شما برایشان جذاب نباشد لفت می دهند.

 

Orginal 5000 pop up member's--
دعوت به صورت جوین اختیاری (100% واقعی )

مدت زمان حدودی اعمال کامل + %5 هدیه : 42ساعت
مناسب برای کسب کار های اینترنتی و خدمات مجازی

تخفیف فوق العاده 50% واقعی

با یه سرچ ساده تو گوگل متوجه میشید که قیمت هر هزار عدد 100 هزار تومان هستش که وبسایت تلگرام دات نت در اواخر فعالیت خود به قیمت 80 هزار تومان در این خدمت فعالیت میکرد با در نظر گرفتن تخفیف امسال قیمت پایین ساله پیشمونم نصف کردیم با این تفاوت که پکیج ها از 5000 عدد شروع به خدمت میکنه به همه ی اعضایه وبسایت


خرید پکیج 5000 تایی ممبر واقعی(پاپ اپ)

دعوت به صورت جوین اختیاری (100% واقعی )

بهمراه لینک مستقیم پرداخت 

اعمال خدمت در کمتر از 48 ساعت پس از پرداخت

پشتیبانی انلاین جهت خرید و مشاوره

نکات مهم درباره ممبر پاپ آپ تلگرام

  1. ممبرها با انتخاب خودشان عضو کانال شما می شوند.
  2. جذب ممبر از طریق ارسال پاپ آپ و نمایش پستهای کانال شما انجام می‌شود.
  3. اکثر ممبرهای کانال فعال بوده و واقعی هستند لذا ضمانتی برای ماندگاری وجود ندارد.
  4. با توجه به واقعی بودن ممبرهای پاپ آپ امکان ریزش آن ها وجود دارد.
  5. میزان ریزش ممبر کانال بستگی به موضوع کانال و نحوه مدیریت آن خواهد داشت.

پرداخت مستقیم به مبلغ 250,000 تومان


در صورت بروز مشکل  به پشتیبانی مشکل خود را مطرح کنید.


تلگرام دات نت