چگونه می توان مخاطبی را در بلاک لیست حذف کرد و سوال دوم این است که نحوه ی پاک کردن فردی در لیست مخاطبین مان برای همیشه چگونه است؟ و سوال آخر، چگونه می توان لیست بلاک را در تلگرام حذف و پاک نمود؟

برای پاسخ به سوالات بالا به صورت کامل به آموزش ما در این مورد توجه کنید. گاهی اوقات کاربری اعلام می کند که شماره ای را در لیست مخاطبین گوشی خود، حذف کرده است ولی در لیست تلگرام همچنان موجود است و این به این دلیل است که وقتی مخاطبی را در لیست مخاطبین گوشی خود حذف می کنید، حتما باید از لیست مخاطبین تلگرام نیز حذف شود و پاک کردن اسم فرد در بین مخاطبین گوشی به تلگرام مربوط نمی شود و مجددا باید به تلگرام وارد شوید و از مخاطبین آنجا هم نام او را پیدا کرده و حذف کنید.

برای حذف دائمی مخاطبی در تلگرام باید ایتدا از گوشی حذف شود و بعد از آن به منوی تلگرام وارد شده و به لیست مخاطبین تلگرام رفته ، نام فرد را پیدا کنید و وقتی صفحه ی گفتگوی او باز شد، بر روی نام او در بالای صفحه ضربه بزنید. و حالا سه نقطه را لمس کنید و با زدن بر روی گزینه ی Delete contact برای همیشه از تلگرام شما حذف می گردد، بعد از آن چت او را هم پاک کنید تا کاملا از گوشی شما حذف شود، و اگر او را بلاک هم کرده باشید، هیچ وقت آن اکانت را بر روی تلگرام خود نمی بینید، مگر اینکه مجددا نام او را ذخیره کنید.